Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Microtex Cup 2010-2011

Microtex Cup 2011 - výsledky

Turnaj se odehrál za horkého počasí, které částečně přispělo k tomu, že hra byla spíše pomalejší. Prognózy před turnajem se naplnili, když očekávání svých fanoušků naplnila LPP Lhota, která s přehledem v turnaji zvítězila. Jediný soupeř v play off, který ji kladl odpor byla v semifinále Květnice Tišnov, která se Lhotou těsně prohrála. Boje ve skupině A nepřinesli žádné významné překvapení, během turnaje se ukázal velice ambiciózním týmem mužstvo Chrlic, které ale ze skupiny postoupili až ze třetího místa. To skupina B pár výsledkových překvapení přinesla, základní skupinou se trápil Arsenal, který postoupil až díky svému poslednímu zápasu. Zvláště porážka od 0:1 Jogy byla překvapivá. Také suverenní postup Šerkovic bez obdržené branky byl překvapující. Skupina C byla ovlivněna neúčastí Kroměříže a během bojů obdržel černého petra tým ze Hříběcího. Výborně a bez obdržené branky se prezentoval tým Taxi Brno. Ve skupině D řádili ve skupině Sudice a především Vlasta Bárta, který skóroval 14x. Solidní výkony předváděli Templáři a Hasiči Praha.

Vyřazovací boje ukázali kdo na tom jak je ve skutečnosti. V osmifinále sílu ukázala Indiana Plumlov jež zkušeně vyřadila Microtex A 3:0,  s přehledem postoupila LPP Lhota, Templáři, Kobři Horní Loučky. Šokem skončil zápas Šerkovic a Černé Hory, kdy Šerkovic prohráli a zároveň nevstřelili branku, Arsenal (byl vždy turnajové mužsto) si na penalty poradil s Taxi Brno, Sudice na penalty s Best of Microtex, Květnice na penalty s Hasiči Praha. 

Čtvrtfinále přineslo krásný souboj mezi Indianou a LPP Lhotou, kdy Indiana byla lepší ale nakonec prohráli 1:3, Květnice přešla přes Černou Horu a dva zápasy dospěli do pokutových kopů, v nich Templáři porazili Arsenal a  Kobři porazili Sudice. 

V semifinále jak jsem již psal v souboji dvou historicky nejúspěšnějších účastníků turnaje  LPP po boji porazila Květnici 1:0 a Templáři na penalty porazili Horní Loučky, pro které bylo semifinále obrovským úspěchem.

O třetí místo Květnice zvítězila 2:1 Horní Loučky. Ve finále s přehledem LPP Lhota porazila unavené Templáře 1:0.

Individuální ocenění:

nejlepší hráč: Martin Koloc (Kobři Horní Loučky)

nejlepší gólman: Petr Drápal (Taxi Brno) nejlepsi_golman.jpg (159 KB) 

nejlepší střelec: Vlastimil Bárta (Sokol Zedral Sudice) vlasta.jpg (130 KB) 

Konečné pořadí:

1. LPP Lhota u Lysic lpp.jpg (137 KB)  lpp_s_poharem.jpg (178 KB)  

2. Templáři Kuřim templari_2.jpg (122 KB)  

3. 1.FC. Květnice Tišnov kvetnice.jpg (123 KB)  

4. Kobři Horní Loučky horni_loucky.jpg (153 KB)  

5. Zedral Sokol Sudice

6. Indiana Plumlov

7. Kvasar Černá Hora

8. Arsenal Lomnice

Výsledky a tabulka skupina A: skupina_a.doc (55 KB)  

Výsledky a tabulka skupina B: skupina_b.doc (55 KB)   

Výsledky a tabulka skupina C: skupina_c.doc (55 KB)  

Výsledky a tabulka skupina D: skupina_d.doc (52 KB)  

Pavouk play off:  pavouk.doc (36 KB)  

Microtex Cup 2010 - výsledky

Microtex CUP 2010 skončil a je třeba ho vyhodnotit. Kladné body získává počasí, bylo nádherně, jen trochu víc teplo. Odpoledne poté co přišly mraky bylo přijatelně. Zápasy byly rozehrány a již po několika kolech bylo jasné kdo bude udávat prim a kdo bude hrát druhé housle vyjma jednoho týmu - Arsenalu. Ten měl takřka katastrofální koncovku a vypadalo to, že ani nepostoupí ze skupiny nakonec ano ze 4 místa s nejhorším skórem ze všech 1:1. Velice slušně a pěknou kopanou předváděla od počátku FPO, Květnice, Microtex, Templáři, Indiana a především Best of Microtex, který se prezentoval výborným útočným pojetím v čele ve formě hrajícím Mildou Vrzalem. Velkým zklámáním bylo celkové vystoupení Soccer Teamu, který, nejenže přijel pozdě, jeho hráči po celou dobu zůstávali za očekáváním. Ze skupin nakonec postoupili všichni očekávaní favorité vyjma Bystřice, kterým se u nás opravdu nedaří.

Vyřazovací boje přinesli první překvapení, do té doby suverénní FPO prohrálo s lepšícím se Arsenalem, Olší porazilo na penalty silné Tučňáky a Indiana si v poklidu pojistila vítězství nad Soccer Teamem, Best of zdrcující ofenzivní hrou porazili SAF Brťov 5:0, Květnice tak tak na penalty porazila Bělotín. Ve čtvrfinále proběhli jeden penaltový rozstřel, kdy v těžkém zápase zvítězila Květnice nad Indianou. V ostatních si Arsenal poradil s Taxi Brno 1:0, Templáři s přehledem porazili Šachťar Olší a ve bratrovražedném souboji, který byl naprosto vyrovnaný se nakonec radovali hráči Microtexu 2:0 ,kteří tak porazili Bestíky.

V semifinále si Květnice výsledkově s přehledem poradila s Templáři 3:1 a čekala na soupeře, kterým se nakonec stal po remíze 0:0, kdy mohli zvítězit oba týmy, Arsenal Lomnice, který měl v penaltovém rozstřelu klidnější hlavu než "domácí" Microtex, jehož hráč nedal rozhodující penaltu.

V utkání o třetí místo zvítězil Microtex nad Templáři 3:1, kdy rozhodl až v samotném závěru.

Finále bylo hráno velice takticky a projevili se velké zkušenosti hráčů Květnice, kteří po vstřelené brance do sítě Arsenalu, již nedopustili žádné problémy a po třetí v historii získali pohár Microtex CUP. Z domácí pohledu je třetí a páté místo výborným výsledkem.

Umístění:

1. 1.FC.Květnice Tišnov     kvetnice.jpg (137 KB)  

2. Arsenal Lomnice    arsenal.jpg (157 KB)  

3. FC.Microtex Lomnice microtex2.jpg (151 KB)  

4. Templáři Kuřim templari.jpg (143 KB)  

5. Best Of Microtex best_of_2.jpg (149 KB)  

6. Indiana Plumlov

7. Taxi Brno

8. Šachťor Olší

Vyhodnocení individuálních výkonů:

1. Nejlepší střelec  ....................... Bečva Zdeněk (Templáři Kuřim) - 7 branek

2. Nejlepší gólman ....................... Dudák Vojtěch (Arsenal Lomnice) golman.jpg (147 KB)  

3. Nejlepší hráč dle pořadatelů ...... Ambrož Marcel (Templáři Kuřim) hrac.jpg (141 KB)  

Výsledky a tabulka skupina A: skupina_a.doc (53 KB)  

Výsledky a tabulka skupina B: skupina_b.doc (54 KB)  

Výsledky a tabulka skupina C: skupina_c.doc (55 KB)  

Výsledky a tabulka skupina D: skupina_d.doc (55 KB)  

PAVOUK PLAY OFF:  pavouk.doc (39 KB)  

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek